Rekolekcje wielkopostne » w parafiach archidiecezji

 

Parafia – Termin rekolekcji – Prowadzący
 
Abramów – 7-10 IV - o. Piotr Głód OFM
Babin – 27–30 III – ks. Paweł Mąkosa
Baranów – 3-5 IV - ks. Mariusz Szymaniak
Bełżyce – 3–6 IV – ks. Tomasz Kościk
Białka – 27–29 III – ks. Wojciech Ogrodniczuk
Blinów – 25-27 III - ks. Krzysztof Grzesiak
Biskupice – 1-3 IV - ks. Józef Flis (diec. zamojsko-lubaczowska)
Boby –
Boiska –
Bończa – 1–3 IV – ks. Mirosław Bucior 
Borowica –
Borzechów – 1–3 IV – ks. Wojciech Paluch
Boża Wola – 17-20 III - ks. Ryszard Winiarski
Brzeźnica Bychawska – 
Brzeźnica Książęca – 
Brzeźno – 7-9 IV - ks. Jerzy Ćwik
Brzozówka – 7-9 IV - ks. Tadeusz Domżał
Bukowa Wielka – 10-12 IV - ks. Mirosław Ładniak
Bychawa – 10-13 IV - ks. Tomasz Dobrzyński
Bychawka – 31 III-3 IV - ks. Tomasz Dobrzyński
Bystrzyca – 
Bystrzyca Stara – 3-6 IV - ks. Jan Domański
Chełm – bł. Matki Teresy z Kalkuty – ks. Stanisław Sieczka
Chełm – Chrystusa Odkupiciela – 
Chełm – Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła (Franciszkanie) –
Chełm – Miłosierdzia Bożego – 27-29 III - ks. Rafał Olchawski
Chełm – Narodzenia NMP – 6-8 IV (gimnazjum i liceum); 10-13 IV (ogólnoparafialne) - ks. Paweł Mąkosa
Chełm – Przenajświętszej Trójcy – 8-10 IV - ks. Jan Pokrywka
Chełm – Rozesłania Apostołów – 10-13 IV - o. Antoni (Misjonarz Świętej Rodziny)
Chełm – św. Ducha – 
Chełm – św. Kazimierza – 17-19 IV
Chełm – św. Rodziny – 1-3 IV - ks. Andrzej Kasperczak
Chłaniów – 8-10 IV - ks. Józef Sarzyński  
Chmiel – 18-20 III - ks. Piotr Stańczak
Chodel – 10–13 IV – ks. Marian Zając
Ciechanki Łęczyńskie – 1–3 IV – ks. Tomasz Konstanciuk
Cyców – 27-29 III - ks. Janusz Krzak
Czemierniki – 
Czerniejów – 3-5 IV – ks. Jerzy Węzka
Czernięcin – 27-29 III - ks. Julian Brzezicki
Częstoborowice – 27-29 III - o. Józef Koszarny OFM Cap 
Czułczyce – o Bererd OFM
Ćmiłów – 10–12 IV – ks. Marek Wisiński
Dąbrowica –
Depułtycze – 8-10 IV - ks. Waldemar Dudziński (Ukraina)
Dęba – 1-3 IV - ks. Jerzy Węzka
Dorohucza – 25-27 III - Księża Sercanie
Dorohusk – 31 III-3 IV - ks. Tadeusz Domżał
Dys – 7–10 IV – ks. Jacek Jakubiec
Dzierzkowice –
Fajsławice – 10-12 IV - o. Tomasz Mular (redemptorysta)
Firlej – 3-5 IV - ks. Jarosław Kowalczyk   
Garbów – 20-23 III - ks. Roman Murzic
Garbów Cukrownia – 7-10 IV - ks. Emil Nazarowicz
Giełczew – 14-16 IV - ks. Waldemar Malinowski
Gilów – 18-20 III - o. Stanisław Kuc OSB
Gołąb – 
Gorzków –
Grabówka –
Grabówki – 8-10 IV - ks. Krzysztof Grzesiak
Jabłonna – 7-10 IV - ks. Mirosław Bielecki
Jakubowice Konińskie – 8–10 IV – ks. Tomasz Łozowski
Jastków – 13-16 IV - ks. Jan Hałasa
Jawidz – 
Józefów – 3-5 IV - ks. Rafał Pastwa
Kamień Lubelski – 3-5 IV - oo. Franciszkanie
Kamionka – 10-12 IV - ks. Andrzej Walencik
Kanie – 10-12 IV - o. Jerzy Siedlecki OFM Cap
Karczmiska – 1-3 IV - ks. Leszek Surma
Kawęczyn – 25-27 III - ks. Stanisław Kupczak (diec. zamojsko-lubaczowska)
Kazimierz Dolny – 10-13 IV - ks. Marek Kuśmierczyk
Kazimierzówka – 1-3 IV - o. Jerzy Kielecki (paulin)
Kiełczewice – 2 IV - dzień spowiedzi
Kijany – 
Klementowice – 8-10 IV - ks. Roman Bednarczyk
Klesztów – 
Kluczkowice – 7-10 IV - ks. Roman Knyś
Kłodnica – 31 III–3 IV – ks. Wojciech Rebeta
Konopnica –
Końskowola – 10-16 IV - ks. Marek Szołdra
Kosarzew – 3-6 IV - ks. Andrzej Kościuczyk
Kraczewice – 8-10 IV - ks. Tomasz Mital
Krasienin – 3-5 IV - ks. Edward Kozakiewicz
Krasnystaw – Matki Bożej Pocieszenia –
Krasnystaw – św. Franciszka Ksawerego – 10–14 IV – ks. Czesław Przech
Krasnystaw – Trójcy Przenajświętszej –
Kraśniczyn – 1–3 IV – ks. Andrzej Narojczyk
Kraśnik – Kościół pw. św. Ducha –
Kraśnik – Matki Bożej Bolesnej – 
Kraśnik – Miłosierdzia Bożego –
Kraśnik – św. Antoniego –
Kraśnik – św. Józefa –
Kraśnik – Wniebowzięcia NMP –
Krężnica Jara –
Krupe –
Krzczonów – 14-16 IV - ks. Andrzej Kościuczyk
Księżomierz –
Kumów – 8-10 - ks. Wiesław Rycerz
Kurów – 27-29 III - ks. Emil Kancir
Leszkowice –   
Lubartów – Kościół pw. św. Wawrzyńca Męczennika (Kapucyni) – 3-6 IV - o. Zbigniew
Lubartów – Matki Bożej Nieustającej Pomocy – 7-10 IV - ks. Andrzej Krasowski
Lubartów – św. Anny – 10-13 IV - ks. Jarosław Kowalczyk
Lubartów – Wniebowstąpienia Pańskiego – 14-16 IV - ks. Jarosław Orkiszewski
Lublin – bł. Bpa Władysława Gorala – 28 III-1 IV (szkoły średnie); 10-13 IV (dorośli i dzieci) - ks. Mikołaj Ścibior
Lublin – bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – 1–3 IV – ks. Piotr Pasterczyk
Lublin – bł. Piotra Jerzego Frassati – 10-13 IV - ks. Zbigniew Kiszowara
Lublin – Chrystusa Króla - 10-13 ks. Marek Gątarz
Lublin – Dobrego Pasterza – 10–13 IV dzieci i młodzież – ks. Marcin Sobiech; dorośli – ks. Mirosław Sitarz
Lublin – K-ł pw. Najświętszego Zbawiciela –
Lublin – K–ł pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (garnizon) – 
Lublin – K–ł pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (ul. Staszica) –  
Lublin – K–ł pw. św. Eliasza Proroka (Karmelici) – 
Lublin – K–ł pw. św. Jozafata – 
Lublin – K–ł pw. św. Józefa Oblubieńca NMP (Karmelici Bosi) –    1-3 IV 2011 - ks. Sławomir Nowosad
Lublin – K–ł pw. św. Judy Tadeusza – 3–6 IV – ks. Ryszard Krupa SCJ
Lublin – K–ł pw. św. Piotra (Jezuici) – 
Lublin – K–ł pw. św. Piotra i Pawła (Kapucyni) – 
Lublin – K–ł pw. św. Stanisława BM (Dominikanie) –
Lublin – K–ł pw. Świętego Ducha – 27–29 III – ks. Zdzisław Szostak i 17–19 IV – o. Andrzej Derdziuk OFM Cap
Lublin – K–ł pw. Świętego Krzyża (Akademicki) –
Lublin – K–ł pw. Wniebowzięcia NMP (Powizytkowski) – 10–13 IV – ks. Paweł Bartoszewski    
Lublin – Matki Bożej Fatimskiej – 27–30 III – o. Eugeniusz Karpiel CSsR
Lublin – Matki Bożej Królowej Polski – 10-13 IV - ks. Stanisław Zając
Lublin – Matki Bożej Różańcowej – 3-6 IV - o. Józef Michna SVD
Lublin – Matki Bożej Wspomożenia Wiernych – 14-17 IV - Księża Salezjanie
Lublin – Miłosierdzia Bożego – 10–13 IV – ks. Jerzy Pałucki
Lublin – Najświętszego Serca Pana Jezusa – 10–13 IV – ks. Mirosław Wróbel  
Lublin – Narodzenia NMP –
Lublin – Niepokalanego Poczęcia NMP (Marianie) – 10-13 IV - oo. Misjonarze Świętej Rodziny
Lublin – Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka – 3-6 IV - ks. Eugeniusz Derdziuk
Lublin – NMP Nieustającej Pomocy – 10–13 IV – ks. Leszek Surma
Lublin – Przemienienia Pańskiego – 10-13 IV - ks. Tadeusz Domżał
Lublin – św. Agnieszki – 10-13 IV - ks. Robert Wronowski
Lublin – św. Andrzeja Boboli – 10–13 IV – ks. Jan Domański
Lublin – św. Antoniego Padewskiego – 10-13 IV - ks. Józef Sobotka
Lublin – św. Brata Alberta – 10–13 IV – o. Sylwester Styrliński
Lublin – św. Jadwigi Królowej – 9–11 III (młodzież); 10–13 IV (dorośli) – ks. Krzysztof Podstawka
Lublin – św. Jakuba Ap. – 8–9 IV – ks. Krzysztof Ciżmiński
Lublin – św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty – 10–13 IV – ks. Stanisław Jaskuła SCJ
Lublin – św. Józefa – 10-13 IV - ks. Krzysztof Jeżyna
Lublin – św. Krzyża – 10–13 IV – ks. Janusz Gzik
Lublin – św. Maksymiliana – 10–13 IV – o. Robert Głubisz OP 
Lublin – św. Marcina (Zemborzyce) –
Lublin – św. Michała Archanioła – 7–10 IV – oo. Misjonarze Świętej Rodziny
Lublin – św. Mikołaja – 10-13 IV - ks. Marek Urban
Lublin – św. Ojca Pio – 14-16 IV
Lublin – św. Pawła Apostoła – 10–13 IV – ks. Wiesław Felski
Lublin – św. Rodziny – 3-6 IV - ks. Andrzej Szulej
Lublin – św. Stanisława BM – 10–13 IV – o. Salezy Nowak OFM
Lublin – św. Teresy od Dzieciątka Jezus – 8–10 IV – ks. Waldemar Sądecki
Lublin – św. Urszuli Ledóchowskiej – 3-6 IV - Księża Sercanie
Lublin – św. Wojciecha BM – 10-13 IV - ks. Leszek Pintal
Lublin – Trójcy Przenajświętszej – 15-17 IV - ks. Krzysztof Gałan
Lublin – Trójcy Świętej (ul. Nałęczowska) – 8-10 IV - ks. Radosław Maziarz
Lublin – Wieczerzy Pańskiej – 10–13 IV – ks. Jarosław Majka (diec. kielecka)
Lublin – Wszystkich Świętych (cmentarz) – 
Ludwin – 15–17 IV – ks. Piotr Szczur
Łańcuchów – 25–27 III – ks. Andrzej Juźko
Łęczna – św. Barbary – 4–10 IV – ks. Mirosław Grendus
Łęczna – św. Józefa Opiekuna Rodzin – 3–6 IV – ks. Zbigniew Czerwiński
Łęczna – św. Marii Magdaleny – 10–14 IV – ks. Bogdan Staszczuk
Łopiennik –
Łubki – 16–19 IV – ks. Grzegorz Gołąb
Łucka - 14-16 IV - ks. Krzysztof Cipior
Łuszczów – 
Markuszów – 18-20 III - ks. Andrzej Dudziński
Matczyn – 8–10 IV – ks. Sławomir Kowalski 
Mełgiew – 5-7 IV - ks. Bartłomiej Mickiewicz (Wrocław)
Michów – 27-29 III - ks. Dariusz Tkaczyk
Milejów – 15–17 IV – o. Waldemar Grubka OFM Cap
Motycz –
Nadrybie – 2–3 IV – ks. Marcin Kubiak
Nałęczów – 10-12 IV - ks. Emil Nazarowicz
Nasutów – 25–27 III – ks. Michał Fordubiński
Niedrzwica Duża – 14–17 IV – ks. Adam Rybicki
Niedrzwica Kościelna – 10–13 IV – ks. Andrzej Oleszko
Niedźwiada – 
Niemce – 3-6 IV - ks. Krzysztof Gałan
Okszów – 14-17 IV - ks. Ryszard Drozd
Olchowiec k. Chełma – 1-3 IV - br. Fabian (faustyn)
Olchowiec k. Żółkiewki – 1-3 IV - oo. Bernardyni
Oleśniki – 25-27 III - ks. Kazimierz Myszka
Opole Lubelskie – 14-16 IV - o Mikołaj Lechwar OFM
Orchowiec –
Orłów – 7–10 IV – ks. Stafan Wójtowicz
Osiny – 
Ostrówek –  
Palikije – 15–17 IV – ks. Sławomir Kowalski
Parafianka – 
Pawłów – 15-17 IV - o. Stanisław Miciuk OFM Cap
Piaski – 3-6 IV - ks. Krzysztof Grzesiak
Piotrawin – 1-3 IV - ks. Franciszek Kliza
Piotrków – 17-19 IV - ks. Józef Maciąg
Piotrowice Małe – 7-10 IV - ks. Mikołaj Rąpała
Pliszczyn – 
Płonka – 20-25 III - o. Sylwester (paulin)
Podgórze – 1-3 IV - ks. Krzysztof Kwiatkowski 
Polichna –
Poniatowa – 27-29 III - ks. Robert Muszyński
Popkowice – 1-3 IV - ks. Tomasz Dumański
Prawno – 18-20 III - ks. Marian Matusik
Puchaczów – 17–19 IV – ks. Paweł
Puławy – Matki Bożej Różańcowej – 
Puławy – Miłosierdzia Bożego –  
Puławy – św. Brata Alberta – 17-20 IV - ks. Ryszard Winiarski
Puławy – św. Józefa – 
Puławy – św. Rodziny – 
Puławy – Wniebowzięcia NMP – 
Puszno – 11-13 IV - ks. Marcin Woźniak (Łotwa) 
Radawiec Duży –
Rakołupy – 25–27 III – ks. Andrzej Boryc
Ratoszyn – 17–19 IV – ks. Bartłomiej Krzos
Rejowiec Fabryczny – 3-5 IV - Ksiądz z Ukrainy
Rejowiec Osada – 27-29 III - ks. Roman Bednarczyk
Rogóźno – 17–19 IV – o. Marian Żelaźniak (oblat)
Ruda Huta – 27-29 III - ks. Waldemar Joniec (diec. zamojsko-lubaczowska)
Rudnik – 14-16 IV - ks. Tadeusz Domżał 
Rudnik Szlachecki –
Rudno – 1-3 IV - ks. Piotr Melko
Rybitwy – 1-3 IV - ks. Bogdan Staszczuk
Rzeczyca Księża –
Sawin – 25-27 III - ks. Leszek Surma
Serniki – 1-3 IV - o. Włodzimierz (Ukraina)
Siedliska – 8-10 IV - ks. Mirosław Sypuła
Siedliszcze – 17-19 IV - o. Jerzy Siedlecki OFM Cap
Siennica Nadolna –
Siennica Różana – 20–23 III – ks. Stanisław Swórka
Skrobów – 1-3 IV
Sobieska Wola – 1-3 IV - ks. Piotr Drozd
Stara Wieś – 1-3 IV - ks. Adam Firosz
Starościn – 15-17 IV - o. Wojciech Sugier OFM
Staw – 3-5 IV - ks. Krzysztof Proskura
Stężyca –
Stróża –
Studzianki – 10-12 IV - ks. Ryszard Drozd
Suchowola Radzyńska – 
Sulów – 1-3 IV - ks. Jerzy Ćwik
Surhów – 27–29 III – ks. Józef Serej
Syczyn – 25-27 III - ks. Janusz Mączka
Szastarka – 27-29 III - ks. Wojciech Paluch
Świdnik – NMP Matki Kościoła – 3-6 IV - ks. Zbigniew Kiszowara
Świdnik – św. Józefa – 14-16 IV - ks. Andrzej Sternik
Świdnik – św. Kingi – 14-16 IV - o. Jurgen (kapucyn)
Świdnik – Chrystusa Odkupiciela – 7-10 IV - ks. Jarosław Jęczeń
Świdnik Duży – 
Świeciechów –
Świerszczów – 14-16 IV - ks. Mirosław Bielecki
Świerże – 
Targowisko – 27-29 III - ks. Marcin Bogacz
Tarło – 
Tarnogóra – 3–5 IV – ks. Józef Serej
Tomaszowice –
Trawniki – 8-10 IV - ks. Piotr B. Nowak
Turka – 
Turobin – 10-12 IV - ks. Krzysztof Gałan
Turowiec – 
Urzędów –
Wąwolnica – 3-6 IV - ks. Piotr Kawałko
Wierzbica – 25-27 III - ks. Piotr Kawałko
Wierzchowiska – 10-12 IV - ks. Kazimierz Zaręba
Wilczopole – 15–17 IV – ks. Marian Bartnik
Wilkołaz –
Wilków – 10-13 IV - ks. Jerzy Król
Wirkowice – 15–17 IV – ks. Rafał Furtak
Wojciechów – 8–10 IV – ks. Józef Fajdasz
Wojsławice – 1-3 IV - ks. Stanisław Kupczak
Wola Gałęzowska – 25-27 III - ks. Adam Bab
Wola Korybutowa – 12-14 IV - o. Stanisław Miciuk OFM Cap
Wólka Lubelska – 
Wygnanowice – 15-17 IV - ks. Michał Niedziałek
Wysokie – 31 III-2 IV - ks. Zbigniew Szcześniak
Zagłoba – 3-5 IV - ks. Andrzej Bastrzyk
Zakrzówek – 3-5 IV - ks. Marek Urban
Zezulin – 8–10 IV – ks. Janusz Krzak
Żabia Wola – 3–4 IV – ks. Tomasz Boguta
Żdżanne – 18–20 III – ks. Henryk Kozyra
Żmudź – 31 III-2 IV - ks. Mirosław Kuźma
Żółkiewka – 4-6 IV - ks. Jerzy Piluś
Żuków – 18-20 IV - ks. Tomasz Kamiński
Żulin –
Żyrzyn –  


Archidiecezja Lubelska - Rekolekcje wielkopostne w parafiach Archidiecezji Lubelskiej

do góry strony