Wieczór Chwały u Pallotynów i modlitwa za Polskę

Zapraszamy w niedzielę 6 marca po mszy o godz. 18.00 w kościele xx. Pallotynów, al. Warszawska 31 w Lublinie

Główne założenie Wieczoru Chwały i Modlitwy za Polskę to zgromadzenie wierzących w Chrystusa w celu podjęcia skutecznej modlitwy w intencji Polski. Pragniemy Wielbić Boga i  prosić by urzeczywistnił Swoje plany dla naszego kraju.Wierzymy, że kiedy Kościół podnosi swój głos w modlitwie uwielbienia,wszelkie ograniczenia muszą zostać usunięte. W dobie zamieszania na scenie politycznej, braku perspektyw dla młodych ludzi,problemów społecznych, Bóg wzywa wierzących do wzięcia odpowiedzialności w modlitwie za nasze miasto, nasz kraj. Wierzymy, że Polska może wejść w nowy, błogosławiony okres swojego rozwoju, jeśli chrześcijanie zobaczą to oczyma wiary i nie ustaną zjednoczeni w usilnej, ofensywnej  modlitwie o realizację Bożych pragnień dla naszego kraju. Szczególnie dzisiaj nasz kraj potrzebuje modlitwy wznoszonej przez świadomych swej władzy duchowej wierzących, którzy w mocy Ducha Świętego będą ogłaszać Boże Słowo nad każdą dziedziną życia społecznego w Polsce. Ważną częścią tych spotkań jest pełne chwały i zwycięstwa uwielbienie, gdyż wierzymy, że taki rodzaj uwielbienia jest Bożym orężem przełamującym atmosferę duchową, wyzwalającym moc do zmian.

do góry strony | powrót